Save
170
homes near Greenville County, SC
Remove outline
170
homes near Greenville County, SC
$215,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,296
sqft
125 Mckenna Cir, Greenville
See low rate
6.4% market rate
$685,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,594
sqft
425 Castleford Pl, Simpsonville
See low rate
6.4% market rate
$440,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,248
sqft
17 Crystal Ave, Greenville
See low rate
6.4% market rate
$369,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,455
sqft
508 Fieldgate Ct, Mauldin
See low rate
6.4% market rate
$349,990
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,406
sqft
116 Kingsdale Ct, Simpsonville
See low rate
6.4% market rate
$349,090
3
beds ∙
2
baths ∙
1,488
sqft
209 Westfield Ave, Greer
See low rate
6.4% market rate
$900,000
sqft
8 Arezzo Dr, Greenville
See low rate
6.4% market rate
$779,900
4
beds ∙
4.5
baths ∙
3,990
sqft
27 Camarillo Ct, Pelzer
See low rate
6.4% market rate
$180,000
3
beds ∙
1
baths ∙
715
sqft
325 Rock Quarry Rd, Travelers Rest
See low rate
6.4% market rate
$329,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
1,843
sqft
106 Ross St, Piedmont
See low rate
6.4% market rate
$195,000
2
beds ∙
2.5
baths ∙
1,122
sqft
94 Huntress Dr, Greer
See low rate
6.4% market rate
$435,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,085
sqft
104 Josh Ct, Greer
See low rate
6.4% market rate
$279,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,389
sqft
123 Hyde Cir, Mauldin
See low rate
6.4% market rate
$524,900
5
beds ∙
4
baths ∙
2,980
sqft
6 Devonshire Ln, Greenville
See low rate
6.4% market rate
$549,999
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,649
sqft
104 Crimson Glory Way, Travelers Rest
See low rate
6.4% market rate
$650,000
4
beds ∙
4.5
baths ∙
3,507
sqft
15 Meadow Rose Dr, Travelers Rest
See low rate
6.4% market rate
$299,900
sqft
207 Two Gait Ln, Simpsonville
See low rate
6.4% market rate
$599,000
2
beds ∙
2.5
baths ∙
1,732
sqft
121 Raptor Way, Landrum
See low rate
6.4% market rate
$625,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,864
sqft
215 Windsor Rd, Greer
See low rate
6.4% market rate
$340,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,374
sqft
201 Ashler Dr, Greer
See low rate
6.4% market rate
$565,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,104
sqft
645 W Fork Creek Rd, Saluda
See low rate
6.4% market rate
$339,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,844
sqft
100 Amherst Way, Easley
See low rate
6.4% market rate
$329,000
2
beds ∙
1
baths ∙
1,070
sqft
11 Druid St, Greenville
See low rate
6.4% market rate
$370,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,569
sqft
100 Briarhill Dr, Simpsonville
See low rate
6.4% market rate
$389,999
3
beds ∙
2
baths ∙
1,839
sqft
15 Waterthrush Way, Simpsonville
See low rate