Save
7,484
homes near Florida
Remove outline
7,484
homes near Florida
$1,550,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,649
sqft
5750 SW 52nd Ter, Miami
See low rate
6.4% market rate
$530,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,545
sqft
24605 SW 117th Ct, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$590,000
4
beds ∙
4
baths ∙
2,695
sqft
1251 SW Bayshore Blvd, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$715,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,943
sqft
9481 Oak Grove Cir, Davie
See low rate
6.4% market rate
$694,000
5
beds ∙
4
baths ∙
3,105
sqft
2683 Amati Dr, Kissimmee
See low rate
6.4% market rate
$675,000
sqft
1611 SW 2nd Ct # AA112, Miami
See low rate
6.4% market rate
$559,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,922
sqft
422 Good Life Way, Daytona Beach
See low rate
6.4% market rate
$339,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,672
sqft
5619 Siltstone St, Lakeland
See low rate
6.4% market rate
$697,000
4
beds ∙
3
baths ∙
1,970
sqft
880 E 26th St, Hialeah
See low rate
6.4% market rate
$369,900
3
beds ∙
2
baths ∙
2,066
sqft
1928 Eden Dr, Deltona
See low rate
6.4% market rate
$395,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,169
sqft
1265 Sykes Rd SE, Palm Bay
See low rate
6.4% market rate
$615,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,980
sqft
10954 High Bush Ct, Orlando
See low rate
6.4% market rate
$425,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,279
sqft
9392 Via Palma Ceia, Apopka
See low rate
6.4% market rate
$424,000
sqft
501 SW Todd Ave, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$629,999
3
beds ∙
3
baths ∙
1,582
sqft
235 NW 59th St, Miami
See low rate
6.4% market rate
$335,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,232
sqft
119 Fishermans Cove Dr, Edgewater
See low rate
6.4% market rate
$549,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,324
sqft
18803 SW 26th St # 0, Miramar
See low rate
6.4% market rate
$519,900
3
beds ∙
1.5
baths ∙
969
sqft
20440 NW 20th Ct, Miami Gardens
See low rate
6.4% market rate
$495,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,037
sqft
1210 E Oriole Ct, Hernando
See low rate
6.4% market rate
$340,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,560
sqft
15166 Eckerley Dr, Weeki Wachee
See low rate
6.4% market rate
$299,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,124
sqft
1862 Moreno Ave, Fort Myers
See low rate
6.4% market rate
$649,999
5
beds ∙
3
baths ∙
3,129
sqft
366 NE 19th Ave, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$494,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,786
sqft
3931 Us Highway 1, Mims
See low rate
6.4% market rate
$560,000
5
beds ∙
4.5
baths ∙
3,655
sqft
3356 Slate St, Melbourne
See low rate
6.4% market rate
$750,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,490
sqft
8950 SW 197th St, Cutler Bay
See low rate
6.4% market rate
$529,000
3
beds ∙
3
baths ∙
2,409
sqft
2141 SW Leafy Rd, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$475,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,660
sqft
84927 Fall River Pkwy, Fernandina Beach
See low rate
6.4% market rate
$525,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,364
sqft
6809 Twelve Oaks Blvd, Tampa
See low rate
6.4% market rate
$272,500
3
beds ∙
2
baths ∙
1,419
sqft
13282 SW 60th Court Rd, Ocala
See low rate
6.4% market rate
$229,900
4
beds ∙
3
baths ∙
1,949
sqft
4621 Centerpointe Dr, Pensacola
See low rate
6.4% market rate
...
179
180
181
...
...
178
179
180
181
182
...
Map