Save
7,500
homes near Florida
Remove outline
7,500
homes near Florida
$634,990
1
beds ∙
3.5
baths ∙
2,001
sqft
6505 Cyrils Dr, Saint Cloud
See low rate
6.4% market rate
$410,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,414
sqft
5336 Silent Brook Dr, Orlando
See low rate
6.4% market rate
$424,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,358
sqft
1065 Harbour Glen Pl, Punta Gorda
See low rate
6.4% market rate
$419,900
4
beds ∙
3
baths ∙
2,258
sqft
2134 Valterra Vista Way, Valrico
See low rate
6.4% market rate
$525,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,980
sqft
8013 Sergeant Pepper Dr, Howey In The Hills
See low rate
6.4% market rate
$385,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,068
sqft
6027 Acorn Cir, Labelle
See low rate
6.4% market rate
$650,000
5
beds ∙
3
baths ∙
1,058
sqft
19611 NW 47th Ave, Miami Gardens
See low rate
6.4% market rate
$399,900
4
beds ∙
2
baths ∙
1,606
sqft
3845 Landlubber St, Orlando
See low rate
6.4% market rate
$1,275,000
4
beds ∙
4
baths ∙
2,541
sqft
430 Lambert Ave, Flagler Beach
See low rate
6.4% market rate
$229,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,593
sqft
2875 Silver Spur Loop, Lake Wales
See low rate
6.4% market rate
$325,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,454
sqft
7312 Indigo Oasis Ct, Gibsonton
See low rate
6.4% market rate
$1,090,999
4
beds ∙
3
baths ∙
2,900
sqft
2093 Tradewinds Cv, Miramar Beach
See low rate
6.4% market rate
$540,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,860
sqft
5947 Prosperity Ln, Immokalee
See low rate
6.4% market rate
$509,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,416
sqft
2011 SW 97th Ter, Miramar
See low rate
6.4% market rate
$289,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,461
sqft
2006 NW 21st Ave, Cape Coral
See low rate
6.4% market rate
$547,500
4
beds ∙
3
baths ∙
2,432
sqft
306 Calendar St, Port Charlotte
See low rate
6.4% market rate
$785,000
-
beds ∙
-
baths ∙
2,064
sqft
1959 Pierce St, Hollywood
See low rate
6.4% market rate
$396,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,522
sqft
25120 Fairway Dunes Ct, Bonita Springs
See low rate
6.4% market rate
$339,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,293
sqft
12213 De Moya Dr, Fort Myers
See low rate
6.4% market rate
$395,100
3
beds ∙
2
baths ∙
1,808
sqft
1589 SW Fortune Rd, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$910,000
5
beds ∙
3
baths ∙
3,310
sqft
1571 Blue Heron Ln, Jacksonville Beach
See low rate
6.4% market rate
$305,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,106
sqft
2221 Eastmeadows Rd, Lakeland
See low rate
6.4% market rate
$749,000
4
beds ∙
3
baths ∙
3,294
sqft
903 Lighthouse Point Rd, Fort Walton Beach
See low rate
6.4% market rate
$383,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,219
sqft
2904 Juniper Dr, Edgewater
See low rate
6.4% market rate
$549,900
4
beds ∙
3.5
baths ∙
2,477
sqft
8220 Bayview Crossing Dr, Winter Garden
See low rate
6.4% market rate
$339,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,080
sqft
238 Indian Oaks Dr, Destin
See low rate
6.4% market rate
$360,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,744
sqft
17206 White Mangrove Dr, Wimauma
See low rate
6.4% market rate
$549,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,494
sqft
3044 SW Savona Blvd, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$260,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,033
sqft
8265 Dover Cliff Ct, Jacksonville
See low rate
6.4% market rate
$419,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,026
sqft
4569 Baler Trails Dr, Saint Cloud
See low rate
6.4% market rate
...
211
212
213
...
...
210
211
212
213
214
...
List