Save
1,484
homes near Colorado
Remove outline
1,484
homes near Colorado
$245,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,491
sqft
4304 Hunting Meadows Cir, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$535,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,372
sqft
8465 Longleaf Ln, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$630,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
3,105
sqft
781 Gamble Oak St, Brighton
See low rate
6.4% market rate
$375,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,373
sqft
17920 E 104th Pl # C, Commerce City
See low rate
6.4% market rate
$510,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,264
sqft
11415 Rill Pt, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$530,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,154
sqft
4180 Slice Dr, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$530,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,605
sqft
4768 Dover St, Wheat Ridge
See low rate
6.4% market rate
$406,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,242
sqft
7275 Josh Byers Way, Fountain
See low rate
6.4% market rate
$665,000
5
beds ∙
3
baths ∙
3,874
sqft
6562 Mancala Way, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$599,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,670
sqft
61 Posada Dr, Pueblo
See low rate
6.4% market rate
$500,000
5
beds ∙
2
baths ∙
1,662
sqft
17557 E Chenango Dr, Aurora
See low rate
6.4% market rate
$549,900
5
beds ∙
3.5
baths ∙
3,018
sqft
12742 Winding Glen Ln, Peyton
See low rate
6.4% market rate
$639,000
4
beds ∙
3
baths ∙
1,760
sqft
26101 Flower Cir, Simla
See low rate
6.4% market rate
$559,000
2
beds ∙
1
baths ∙
872
sqft
4695 Parfet St, Wheat Ridge
See low rate
6.4% market rate
$349,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,535
sqft
5408 Cushing Grv, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$695,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,982
sqft
657 176th Ave, Broomfield
See low rate
6.4% market rate
$524,999
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,481
sqft
201 Raven Ln, Johnstown
See low rate
6.4% market rate
$509,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,868
sqft
3755 Candlewood Dr, Johnstown
See low rate
6.4% market rate
$543,500
5
beds ∙
3
baths ∙
2,952
sqft
11232 Allendale Dr, Peyton
See low rate
6.4% market rate
$525,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,790
sqft
6908 Clarke Dr, Frederick
See low rate
6.4% market rate
$775,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,151
sqft
8873 E 29th Pl, Denver
See low rate
6.4% market rate
$450,000
2
beds ∙
2.5
baths ∙
1,661
sqft
10162 Green Ct # A, Westminster
See low rate
6.4% market rate
$680,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
3,075
sqft
8230 S Ogden Cir, Littleton
See low rate
6.4% market rate
$649,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
3,017
sqft
13105 Cake Bread Hts, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$530,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,703
sqft
455 S 35th Ct, Brighton
See low rate
6.4% market rate
$639,900
6
beds ∙
3
baths ∙
2,748
sqft
5789 Echo Park Cir, Castle Rock
See low rate
6.4% market rate
$483,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,619
sqft
6002 Hourglass Dr, Brighton
See low rate
6.4% market rate
$450,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,288
sqft
1410 Auburn Dr, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$498,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
1,876
sqft
2755 Optimista Pl, Brighton
See low rate
6.4% market rate
$449,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,934
sqft
300 Wagonwheel Dr, Fort Lupton
See low rate
6.4% market rate
...
27
28
29
...
...
26
27
28
29
30
...
Map