Save
2,412
homes near California
Remove outline
2,412
homes near California
$390,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,204
sqft
29060 Griffith Dr, Menifee
See low rate
6.4% market rate
$1,450,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,657
sqft
1350 Graynold Ave, Glendale
See low rate
6.4% market rate
$675,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
1,875
sqft
5211 Beachfront Cove St # 10, San Diego
See low rate
6.4% market rate
$749,900
4
beds ∙
2
baths ∙
1,515
sqft
2415 Merrywood St, Pomona
See low rate
6.4% market rate
$299,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,448
sqft
61619 Granada Dr, Joshua Tree
See low rate
6.4% market rate
$299,000
3
beds ∙
1.5
baths ∙
1,958
sqft
8811 Satinwood Ave, California City
See low rate
6.4% market rate
$515,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,053
sqft
23661 Laurel St, Apple Valley
See low rate
6.4% market rate
$675,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,467
sqft
23023 Harbor Seal Ct, Wildomar
See low rate
6.4% market rate
$454,900
5
beds ∙
2
baths ∙
1,390
sqft
2150 Michael Ave, Stockton
See low rate
6.4% market rate
$489,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,243
sqft
77801 Chandler Way, Palm Desert
See low rate
6.4% market rate
$640,000
2
beds ∙
2
baths ∙
945
sqft
310 N Jackson St Apt 104 # 104, Glendale
See low rate
6.4% market rate
$419,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
2,740
sqft
13320 Winter Park St, Victorville
See low rate
6.4% market rate
$545,999
5
beds ∙
3
baths ∙
2,658
sqft
13674 Buena Vista Dr, Hesperia
See low rate
6.4% market rate
$419,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,694
sqft
18492 Hinton St, Hesperia
See low rate
6.4% market rate
$475,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,396
sqft
24131 Tuscany Ave # 1303, Murrieta
See low rate
6.4% market rate
$699,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,424
sqft
17037 Provo Ln, Canyon Country
See low rate
6.4% market rate
$198,500
2
beds ∙
2
baths ∙
1,042
sqft
2605 Fairway Dr, Blythe
See low rate
6.4% market rate
$999,000
1
beds ∙
2
baths ∙
1,603
sqft
877 Island Ave # 203, San Diego
See low rate
6.4% market rate
$499,990
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,527
sqft
3908 Manquelo Ct, Perris
See low rate
6.4% market rate
$690,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,123
sqft
5700 Gold Poppy Way, Elk Grove
See low rate
6.4% market rate
$800,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,863
sqft
3630 Parkridge Ln, Palmdale
See low rate
6.4% market rate
$435,000
4
beds ∙
3
baths ∙
1,352
sqft
24711 6th St, San Bernardino
See low rate
6.4% market rate
$169,000
3
beds ∙
1
baths ∙
1,006
sqft
13270 Arrowhead Rd, Clearlake
See low rate
6.4% market rate
$532,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,308
sqft
11347 Quail Hollow St, Victorville
See low rate
6.4% market rate
$2,150,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,130
sqft
4434 Santa Monica Ave, San Diego
See low rate
6.4% market rate
$492,500
4
beds ∙
2
baths ∙
1,810
sqft
3613 Garnet Ln, Lancaster
See low rate
6.4% market rate
$499,000
3
beds ∙
3
baths ∙
2,230
sqft
1312 Zermatt Ct, Pine Mountain Club
See low rate
6.4% market rate
$349,999
3
beds ∙
1
baths ∙
1,035
sqft
321 Sun Ct, El Cajon
See low rate
6.4% market rate
$699,999
4
beds ∙
2.5
baths ∙
1,916
sqft
3008 Plaza Lorenzo, Bonita
See low rate
6.4% market rate
$459,900
sqft
1064 Pine Ln, Big Bear City
See low rate
6.4% market rate
...
33
34
35
...
...
32
33
34
35
36
...
Map