Save
36,381
homes near United States
Remove outline
36,381
homes near United States
$215,000
3
beds ∙
1
baths ∙
1,069
sqft
323 Basswood Dr, San Antonio
See low rate
6.4% market rate
$260,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,616
sqft
3324 Aubree Katherine Dr, Killeen
See low rate
6.4% market rate
$320,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,650
sqft
105 Fairbury Dr, Goose Creek
See low rate
6.4% market rate
$285,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,596
sqft
6923 Grant Dr, Magnolia
See low rate
6.4% market rate
$262,500
3
beds ∙
2
baths ∙
1,663
sqft
2215 N 9th St, Temple
See low rate
6.4% market rate
$415,000
2
beds ∙
2.5
baths ∙
2,170
sqft
13732 New Skwy, Magalia
See low rate
6.4% market rate
$430,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
2,708
sqft
5528 Mountain Run Dr, Hope Mills
See low rate
6.4% market rate
$359,900
4
beds ∙
3
baths ∙
2,390
sqft
2831 Ward Dr, Winston
See low rate
6.4% market rate
$497,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,594
sqft
1123 Creek Valley Ct, Brandon
See low rate
6.4% market rate
$359,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,875
sqft
1701 Shetland Rd, Aubrey
See low rate
6.4% market rate
$415,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,306
sqft
3640 Copper Cactus Dr, Las Vegas
See low rate
6.4% market rate
$414,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,234
sqft
383 Arbor Hls, New Braunfels
See low rate
6.4% market rate
$465,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
2,800
sqft
6116 Shavers Dr, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$445,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,547
sqft
205 SW 168th Ter, Oklahoma City
See low rate
6.4% market rate
$310,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,142
sqft
1672 Sykes Pond Rd, Fayetteville
See low rate
6.4% market rate
$315,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,744
sqft
2955 Pearl Ave, Fort Worth
See low rate
6.4% market rate
$412,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,848
sqft
11522 Moonrock Hts, Peyton
See low rate
6.4% market rate
$539,000
3
beds ∙
1.5
baths ∙
1,347
sqft
1213 Sunshine Trl, Julian
See low rate
6.4% market rate
$310,000
4
beds ∙
2
baths ∙
1,846
sqft
7804 Davie Ray Dr, Zephyrhills
See low rate
6.4% market rate
$434,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,200
sqft
748 Costa Ln, Debary
See low rate
6.4% market rate
$499,000
3
beds ∙
3
baths ∙
21,519
sqft
74 Armstrong Ave, Wayne
See low rate
6.4% market rate
$724,998
sqft
2140 Calistoga Dr, Hollister
See low rate
6.4% market rate
$1,150,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
4,353
sqft
162 N Taylor Point Dr, Spring
See low rate
6.4% market rate
$290,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,323
sqft
5808 Harvest Hill Rd, Dallas
See low rate
6.4% market rate
$574,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,964
sqft
5555 Alden Bend Dr, Las Vegas
See low rate
6.4% market rate
$675,000
sqft
44076 Morning Star Ct, Elizabeth
See low rate
6.4% market rate
$274,900
4
beds ∙
2
baths ∙
1,843
sqft
405 Rusted Rail Dr, Royse City
See low rate
6.4% market rate
$599,900
2
beds ∙