Save
1,582
homes near Houston, TX
Remove outline
1,582
homes near Houston, TX
$490,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
3,402
sqft
4010 Chester Bay Ln, Missouri City
See low rate
6.4% market rate
$450,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
2,790
sqft
11826 Apple Harvest Ln, Cypress
See low rate
6.4% market rate
$219,779
3
beds ∙
1
baths ∙
1,136
sqft
3804 Cedar Hill Ln, Houston
See low rate
6.4% market rate
$175,000
4
beds ∙
1
baths ∙
1,328
sqft
8161 Record St, Houston
See low rate
6.4% market rate
$349,786
5
beds ∙
3
baths ∙
2,946
sqft
24114 Morrison Ln, Katy
See low rate
6.4% market rate
$294,500
6
beds ∙
3
baths ∙
2,459
sqft
827 Dondell St, Channelview
See low rate
6.4% market rate
$345,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,945
sqft
13622 Giant Panda Bear Ave, Crosby
See low rate
6.4% market rate
$315,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,933
sqft
10007 Briarpark Trail Ln, Houston
See low rate
6.4% market rate
$487,500
sqft
6501 Stratton St, Houston
See low rate
6.4% market rate
$322,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,485
sqft
21306 Blue Tuna Dr, Cypress
See low rate
6.4% market rate
$415,000
4
beds ∙
3
baths ∙
3,056
sqft
12707 Orchid Trl, Houston
See low rate
6.4% market rate
$319,900
5
beds ∙
3.5
baths ∙
2,642
sqft
8210 Oakleaf Meadow Ct, Rosharon
See low rate
6.4% market rate
$214,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,334
sqft
13801 Stark Bridge Ln, Rosharon
See low rate
6.4% market rate
$325,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,445
sqft
16702 Mandeville Ct, Spring
See low rate
6.4% market rate
$215,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,375
sqft
1221 Kitty St, Deer Park
See low rate
6.4% market rate
$750,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
4,940
sqft
25803 Heritage Maple Dr, Spring
See low rate
6.4% market rate
$265,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,087
sqft
4322 Aztec St, Pasadena
See low rate
6.4% market rate
$368,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,677
sqft
14926 Camino Rancho Dr, Houston
See low rate
6.4% market rate
$239,999
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,744
sqft
20607 Alfonso Ct, Spring
See low rate
6.4% market rate
$245,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,376
sqft
10122 Limewood Ln, Sugar Land
See low rate
6.4% market rate
$329,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,930
sqft
16318 Brookside Willow Ln, Houston
See low rate
6.4% market rate
$349,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,814
sqft
1410 Tuam St, Houston
See low rate
6.4% market rate
$332,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,548
sqft
18922 Windy Stone Dr, Houston
See low rate
6.4% market rate
$359,900
4
beds ∙
2
baths ∙
2,870
sqft
1118 S Amy Dr, Deer Park
See low rate
6.4% market rate
$245,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,560
sqft