Save
2,134
homes near North Carolina
Remove outline
2,134
homes near North Carolina
$169,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,341
sqft
1830 Balmoral Dr Apt 201 # 201, Fayetteville
See low rate
6.4% market rate
$180,000
2
beds ∙
1
baths ∙
768
sqft
114 Cushman St, Durham
See low rate
6.4% market rate
$315,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,680
sqft
2025 Fairview Ln, Sanford
See low rate
6.4% market rate
$179,900
3
beds ∙
1
baths ∙
968
sqft
2525 Old Trenton Pl, Lenoir
See low rate
6.4% market rate
$409,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,285
sqft
524 Parkwood Ln, Goldsboro
See low rate
6.4% market rate
$262,900
4
beds ∙
2
baths ∙
1,880
sqft
806 Smallwood Dr, Jacksonville
See low rate
6.4% market rate
$225,000
2
beds ∙
1
baths ∙
944
sqft
400 Summit Ave, Spruce Pine
See low rate
6.4% market rate
$850,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,432
sqft
2226 Bessbrook Rd, Fort Mill
See low rate
6.4% market rate
$650,000
3
beds ∙
3
baths ∙
3,350
sqft
1300 Howard Ln, Little River
See low rate
6.4% market rate
$420,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,391
sqft
425 Lariat Cir, Salisbury
See low rate
6.4% market rate
$449,900
3
beds ∙
3.5
baths ∙
3,106
sqft
227 E College St, Whiteville
See low rate
6.4% market rate
$270,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,502
sqft
802 Lowder St, Albemarle
See low rate
6.4% market rate
$234,000
sqft
785 Runningbrook Ln, Rural Hall
See low rate
6.4% market rate
$475,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,680
sqft
254 February Ln, Waynesville
See low rate
6.4% market rate
$360,000
4
beds ∙
2
baths ∙
1,486
sqft
265 Hardison Rd, Holly Ridge
See low rate
6.4% market rate
$639,995
5
beds ∙
3
baths ∙
3,240
sqft
275 Wiregrass Ln, Southern Pines
See low rate
6.4% market rate
$274,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,508
sqft
223 Ridge Creek Dr, Troutman
See low rate
6.4% market rate
$275,000
3
beds ∙
1
baths ∙
1,419
sqft
847 E Chestnut St, Stanley
See low rate
6.4% market rate
$775,000
5
beds ∙
4.5
baths ∙
5,636
sqft