Save
2,719
homes near Georgia
Remove outline
2,719
homes near Georgia
$424,999
4
beds ∙
4.5
baths ∙
2,347
sqft
130 Maple Dr, Commerce
See low rate
6.4% market rate
$1,120,000
4
beds ∙
4.5
baths ∙
3,408
sqft
61 Forest Berry Ct, Newnan
See low rate
6.4% market rate
$360,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,695
sqft
200 Essex Pl, Ellenwood
See low rate
6.4% market rate
$280,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,256
sqft
1474 Alverado Way, Decatur
See low rate
6.4% market rate
$184,900
3
beds ∙
1
baths ∙
960
sqft
101 Brandywine Dr, Forsyth
See low rate
6.4% market rate
$699,990
5
beds ∙
4
baths ∙
3,704
sqft
30 Wesleyan Way, Oxford
See low rate
6.4% market rate
$279,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,354
sqft
9441 Ga Highway 169, Glennville
See low rate
6.4% market rate
$589,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
3,804
sqft
111 Whirlaway St, Jefferson
See low rate
6.4% market rate
$545,000
6
beds ∙
4
baths ∙
3,392
sqft
7274 Demeter Dr, Atlanta
See low rate
6.4% market rate
$244,900
1
beds ∙
1
baths ∙
919
sqft
3777 Peachtree Rd NE Apt 1205 # 1205, Brookhaven
See low rate
6.4% market rate
$364,999
3
beds ∙
2
baths ∙
1,830
sqft
233 Elm St, Covington
See low rate
6.4% market rate
$229,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,248
sqft
4115 Melrose Dr, Augusta
See low rate
6.4% market rate
$489,000
5
beds ∙
4
baths ∙
3,665
sqft
7621 Forest Glen Way, Lithia Springs
See low rate
6.4% market rate
$480,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
3,457
sqft
3920 Margaux Dr, Atlanta
See low rate
6.4% market rate
$439,900
4
beds ∙
3
baths ∙
3,015
sqft
142 Lloyd Dr, Jesup
See low rate
6.4% market rate
$374,900
4
beds ∙
2
baths ∙
1,911
sqft
124 Brookline Dr, Savannah
See low rate
6.4% market rate
$225,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,465
sqft
1023 James Cross Ave, Albany
See low rate
6.4% market rate
$440,000
sqft
874 Georgian Point Dr, Lawrenceville
See low rate
6.4% market rate
$720,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,605
sqft
404 Tranquil Rd, Senoia
See low rate
6.4% market rate
$499,000
4
beds ∙
3
baths ∙
3,002
sqft
500 Mabry Pl, Grayson
See low rate
6.4% market rate
$705,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
3,405
sqft
506 Southern Woods Trl, Kathleen
See low rate
6.4% market rate
$300,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,874
sqft
240 Kensington Trce, Stockbridge
See low rate
6.4% market rate
$299,900
4
beds ∙
3
baths ∙
2,311
sqft
105 Bobolink Dr, Stockbridge
See low rate
6.4% market rate
$289,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,924
sqft
22 Wet Oak Dr NW, Rome
See low rate
6.4% market rate
$749,950
5
beds ∙
4
baths ∙
5,031
sqft
22 Savannah Cir # 140, Hawkinsville
See low rate
6.4% market rate
$492,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,638
sqft
176 Arrowhead Trl, Eatonton
See low rate
6.4% market rate
$545,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,984
sqft
1979 Trinity Mill Dr # LOT 74, Dacula
See low rate
6.4% market rate
$320,000
3
beds ∙
3.5
baths ∙
1,326
sqft
1100 Liberty Pkwy NW # 403, Atlanta
See low rate
6.4% market rate
$589,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,833
sqft
425 Turner Rd, Newnan
See low rate
6.4% market rate
$1,600,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,352
sqft
180 Rice Ml, Saint Simons Island
See low rate
6.4% market rate
...
62
63
64
...
...
61
62
63
64
65
...
List