Save
2,719
homes near Georgia
Remove outline
2,719
homes near Georgia
$599,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,729
sqft
161 Fieldbrook Xing, Canton
See low rate
6.4% market rate
$390,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,020
sqft
396 Apache Trl, Chatsworth
See low rate
6.4% market rate
$349,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,416
sqft
1018 Katherwood Dr SW, Atlanta
See low rate
6.4% market rate
$330,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
2,296
sqft
6014 Prodigy Ln, Locust Grove
See low rate
6.4% market rate
$340,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,341
sqft
355 Magnolia Walk Ln, Atlanta
See low rate
6.4% market rate
$314,900
4
beds ∙
2
baths ∙
2,078
sqft
79 Hampton Hills Ln, Cleveland
See low rate
6.4% market rate
$291,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,926
sqft
5358 Brooklands Dr, Lithonia
See low rate
6.4% market rate
$439,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,558
sqft
965 Cartersville St, Ball Ground
See low rate
6.4% market rate
$610,000
5
beds ∙
5
baths ∙
3,956
sqft
2860 Summit Valley Dr, Dacula
See low rate
6.4% market rate
$335,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,548
sqft
186 Railroad Ave, Lula
See low rate
6.4% market rate
$350,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,894
sqft
644 Parham Rd, Griffin
See low rate
6.4% market rate
$400,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,213
sqft
2601 Alexis Way, Monroe
See low rate
6.4% market rate
$179,500
2
beds ∙
2
baths ∙
1,675
sqft
602 W Lake Ave NW, Atlanta
See low rate
6.4% market rate
$280,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,846
sqft
103 Cotton Indian Trl, Stockbridge
See low rate
6.4% market rate
$313,972
4
beds ∙
2.5
baths ∙
1,950
sqft
252 Wynn Way, Pendergrass
See low rate
6.4% market rate
$259,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,550
sqft
422 Coahulla Creek Dr, Dalton
See low rate
6.4% market rate
$289,999
4
beds ∙
2
baths ∙
1,506
sqft
349 Woolard Rd, Folkston
See low rate
6.4% market rate
$395,000
5
beds ∙
3
baths ∙
3,268
sqft
360 Buckshire Way, Mcdonough
See low rate
6.4% market rate
$370,000
4
beds ∙
2
baths ∙
1,902
sqft
235 Fallen Leaf Dr, Brooklet
See low rate
6.4% market rate
$228,500
2
beds ∙
2
baths ∙
993
sqft
8504 Meadowbrook Dr, Douglasville
See low rate
6.4% market rate
$210,000
1
beds ∙
1
baths ∙
958
sqft
115 W West Peachtree Pl NW # 413, Atlanta
See low rate
6.4% market rate
$784,900
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,075
sqft
417 Bandon Way, Peachtree City
See low rate
6.4% market rate
$305,000
3
beds ∙
3
baths ∙
1,884
sqft
109 Treeside Dr NW, Rome
See low rate
6.4% market rate
$239,900
4
beds ∙
3
baths ∙
2,318
sqft
212 Cutter Gap SE, Ludowici
See low rate
6.4% market rate
$249,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,344
sqft