Save
7,451
homes near Florida
Remove outline
7,451
homes near Florida
$329,999
2
beds ∙
2
baths ∙
1,195
sqft
9938 Galleon Dr, West Palm Beach
See low rate
6.4% market rate
$575,500
4
beds ∙
2
baths ∙
2,092
sqft
2058 Nursery Rd, Clearwater
See low rate
6.4% market rate
$529,000
4
beds ∙
2
baths ∙
1,474
sqft
14270 SW 285th St, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$464,900
4
beds ∙
3
baths ∙
2,037
sqft
425 Black Ironwood Dr, Deland
See low rate
6.4% market rate
$615,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,502
sqft
600 SW 67th Ave, Pembroke Pines
See low rate
6.4% market rate
$360,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,474
sqft
4646 NE Dudley Cir, Jensen Beach
See low rate
6.4% market rate
$369,000
3
beds ∙
3
baths ∙
1,227
sqft
7841 Breakwater Ct, Bokeelia
See low rate
6.4% market rate
$390,000
2
beds ∙
2.5
baths ∙
1,422
sqft
11573 SW 248th Ter # 11573, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$380,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,270
sqft
13326 Evening Sunset Ln, Riverview
See low rate
6.4% market rate
$529,999
5
beds ∙
2
baths ∙
1,465
sqft
770 SW 2nd Ave # A-B, Deerfield Beach
See low rate
6.4% market rate
$249,999
3
beds ∙
2
baths ∙
1,574
sqft
2609 4th St SW, Lehigh Acres
See low rate
6.4% market rate
$499,500
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,342
sqft
526 SE 35th Ave, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$358,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,487
sqft
7222 Beekman Lake Dr S, Jacksonville
See low rate
6.4% market rate
$749,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,670
sqft
14364 Larkspur Ln, Wellington
See low rate
6.4% market rate
$325,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,638
sqft
3026 Victoria Glen Dr, Sanford
See low rate
6.4% market rate
$264,999
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,819
sqft
3680 Creswick Cir # I, Orange Park
See low rate
6.4% market rate
$529,999
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,058
sqft
625 SE 30th Ter, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$649,950
4
beds ∙
3
baths ∙
2,636
sqft
6550 Chardonnay, Pensacola
See low rate
6.4% market rate
$605,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,261
sqft
5381 Alligator Lake Rd, Saint Cloud
See low rate