Save
1,484
homes near Colorado
Remove outline
1,484
homes near Colorado
$271,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,123
sqft
6944 Ash Creek Hts Apt 101 # 101, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$421,100
3
beds ∙
2
baths ∙
1,459
sqft
9547 Dahlia Ln, Thornton
See low rate
6.4% market rate
$699,000
5
beds ∙
4
baths ∙
3,539
sqft
6962 Fauna Glen Dr, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$515,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,246
sqft
20480 Drennan Rd, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$537,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,130
sqft
1045 Montview Rd, Fort Collins
See low rate
6.4% market rate
$915,000
5
beds ∙
4.5
baths ∙
3,184
sqft
25190 E Nova Pl, Aurora
See low rate
6.4% market rate
$365,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
1,908
sqft
1932 Oneal Ave, Pueblo
See low rate
6.4% market rate
$1,895,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
3,798
sqft
8726 Crimson Clover Ln, Longmont
See low rate
6.4% market rate
$589,999
5
beds ∙
3.5
baths ∙
2,872
sqft
804 Mulberry Ct, Brighton
See low rate
6.4% market rate
$860,000
5
beds ∙
4
baths ∙
4,393
sqft
12692 Clark Peak Ct, Peyton
See low rate
6.4% market rate
$350,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,964
sqft
2232 Palm Dr, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$800,000
6
beds ∙
5
baths ∙
4,350
sqft
4836 S Wenatchee Cir, Aurora
See low rate
6.4% market rate
$559,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
2,703
sqft
9188 Sunningdale Rd, Peyton
See low rate
6.4% market rate
$775,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
3,125
sqft
2407 Water Cress Ct, Longmont
See low rate
6.4% market rate
$650,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,619
sqft
1415 Lombardi St, Erie
See low rate
6.4% market rate
$849,000
5
beds ∙
2.5
baths ∙
3,500
sqft
2002 W Ridge Rd, Littleton
See low rate
6.4% market rate
$544,900
4
beds ∙
3.5
baths ∙
2,278
sqft
19268 E Caspian Pl, Aurora
See low rate
6.4% market rate
$346,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,266
sqft
4725 Wineskin Cir, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$633,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,839
sqft
501 Walnut St, Salida
See low rate
6.4% market rate
$1,199,000
6
beds ∙
4
baths ∙
5,908
sqft
27620 E Lakeview Dr, Aurora
See low rate
6.4% market rate
$489,500
4
beds ∙
2.5
baths ∙
1,967
sqft
15600 Bolling Dr, Denver
See low rate
6.4% market rate
$875,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,696
sqft
639 Galapago St, Denver
See low rate
6.4% market rate
$440,000
sqft
7871 Grove St, Westminster
See low rate
6.4% market rate
$519,900
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,077
sqft
771 Bishop Pine Way, Castle Rock
See low rate
6.4% market rate
$899,999
5
beds ∙
4.5
baths ∙
4,878
sqft