Filter
(1)
Save
13,729
homes near United States
Remove outline
13,729
homes near United States
$635,000
3
beds ∙
4
baths ∙
2,032
sqft
5209 Old Main St, Henrico
See low rate
6.4% market rate
$705,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,880
sqft
7168 SE 94th Ln, Ocala
See low rate
6.4% market rate
$374,900
2
beds ∙
1
baths ∙
990
sqft
8029 22nd Ave N, Saint Petersburg
See low rate
6.4% market rate
$499,000
2
beds ∙
2.5
baths ∙
2,006
sqft
9764 W Rockwood Dr, Peoria
See low rate
6.4% market rate
$650,000
4
beds ∙
4.5
baths ∙
3,507
sqft
15 Meadow Rose Dr, Travelers Rest
See low rate
6.4% market rate
$255,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,922
sqft
9247 S El Thuma Real, Hereford
See low rate
6.4% market rate
$411,900
2
beds ∙
2
baths ∙
1,451
sqft
1572 SW 23rd Ter, Deerfield Beach
See low rate
6.4% market rate
$239,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,720
sqft
9976 Rattler Rdg, Kingston
See low rate
6.4% market rate
$440,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,674
sqft
1832 Buckskin Ct, Blanchard
See low rate
6.4% market rate
$374,900
sqft
21618 York Rd, Freeland
See low rate
6.4% market rate
$183,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,661
sqft
7070 Saint Ives Ct, Jacksonville
See low rate
6.4% market rate
$399,000
4
beds ∙
3
baths ∙
1,616
sqft
1451 NW 92nd Ave # 191, Pembroke Pines
See low rate
6.4% market rate
$919,999
4
beds ∙
2.5
baths ∙
3,634
sqft
933 Tree Farm Ln, Cross
See low rate
6.4% market rate
$310,000
3
beds ∙
2
baths ∙
--
sqft
50 Greenway Dr, Colonial Beach
See low rate
6.4% market rate
$669,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,586
sqft
550 NE 173rd St, North Miami Beach
See low rate
6.4% market rate
$239,900
2
beds ∙
1.5
baths ∙
864
sqft
317 Peretz Cir, Morristown
See low rate
6.4% market rate
$1,300,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
3,648
sqft
164 Glenbrook Estates Dr, Las Vegas
See low rate
6.4% market rate
$750,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,180
sqft
650 S Bay Dr, Gilbert
See low rate
6.4% market rate
$575,000
sqft
24982 SW 118th Ct, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$575,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,556
sqft
11732 SW 243rd St, Homestead
See low rate
6.4% market rate
$530,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,547
sqft
2038 Owl, Canyon Lake
See low rate
6.4% market rate
$1,300,000
5
beds ∙
4
baths ∙
3,129
sqft
1201 Gannett Rd, Mount Pleasant
See low rate
6.4% market rate
$779,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,579
sqft
8262 E 55th Pl, Denver
See low rate
6.4% market rate
$1,275,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,062
sqft
245 Walnut St, Arroyo Grande
See low rate
6.4% market rate
$410,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,764
sqft
2855 Player Ave, Sierra Vista
See low rate
6.4% market rate
$470,000
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,796
sqft
2466 Anacostia Ave, Ocoee
See low rate
6.4% market rate
$320,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,921
sqft
2408 Loreto Dr, Fort Worth
See low rate
6.4% market rate
$795,000
4
beds ∙
2