Filter
(1)
Save
13,851
homes near United States
Remove outline
13,851
homes near United States
$234,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,236
sqft
2745 Lullwater Ln, Indianapolis
See low rate
6.4% market rate
$525,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,348
sqft
1200 Elaine Ave N, Lehigh Acres
See low rate
6.4% market rate
$1,450,000
5
beds ∙
4.5
baths ∙
5,556
sqft
27643 E Euclid Dr, Aurora
See low rate
6.4% market rate
$450,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,248
sqft
17 Crystal Ave, Greenville
See low rate
6.4% market rate
$975,000
4
beds ∙
4.5
baths ∙
3,158
sqft
5219 Lake Venice Dr, Wimauma
See low rate
6.4% market rate
$999,999
5
beds ∙
5.5
baths ∙
6,882
sqft
4826 Rose Heights Dr, Flowery Branch
See low rate
6.4% market rate
$289,900
2
beds ∙
2
baths ∙
1,212
sqft
1021 S Greenfield Rd # 1058, Mesa
See low rate
6.4% market rate
$724,900
5
beds ∙
3.5
baths ∙
4,863
sqft
5818 Wild Herrin Trl, Douglasville
See low rate
6.4% market rate
$375,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,177
sqft
1499 E Anna Dr, Casa Grande
See low rate
6.4% market rate
$599,000
2
beds ∙
2.5
baths ∙
1,732
sqft
121 Raptor Way, Landrum
See low rate
6.4% market rate
$510,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,302
sqft
7341 Waterman Way, Colorado Springs
See low rate
6.4% market rate
$599,000
2
beds ∙
1
baths ∙
--
sqft
83 Lakeview Ave, Ringwood
See low rate
6.4% market rate
$1,899,000
4
beds ∙
2
baths ∙
2,129
sqft
30146 Via Rivera, Rancho Palos Verdes
See low rate
6.4% market rate
$800,000
3
beds ∙
2
baths ∙
3,609
sqft
364 Murray Turner Farm Rd, Burgaw
See low rate
6.4% market rate
$424,000
sqft
501 SW Todd Ave, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$715,000
2
beds ∙
1
baths ∙
1,560
sqft
3794 Highway 106 N, Danielsville
See low rate
6.4% market rate
$579,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,032
sqft
2902 E Claire Dr, Phoenix
See low rate
6.4% market rate
$459,900
3
beds ∙
3
baths ∙
2,242
sqft
30 Steeplechase Dr, La Plata
See low rate
6.4% market rate
$499,900
4
beds ∙
2.5
baths ∙
2,909
sqft
14 Spring Water Ct, Spring Lake
See low rate
6.4% market rate
$545,000
5
beds ∙
3.5
baths ∙
3,152
sqft
205 Captain Brendt Dr, Accokeek
See low rate
6.4% market rate
$599,000
-
beds ∙
-
baths ∙
--
sqft
53 Black Rd NE, White
See low rate
6.4% market rate
$614,990
3
beds ∙
3
baths ∙
2,512
sqft
210 Mitchell Manor Dr, Angier
See low rate
6.4% market rate
$635,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
1,803
sqft
45733 Sierra Ct, Temecula
See low rate
6.4% market rate
$640,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,562
sqft
3040 W Keller Dr, Anthem
See low rate
6.4% market rate
$515,000
5
beds ∙
3
baths ∙
2,834
sqft
517 Johns Creek Pkwy, Saint Augustine
See low rate
6.4% market rate
$799,999
4
beds ∙
4.5
baths ∙
3,595
sqft
12713 Effie Rose Pl, Woodbridge
See low rate
6.4% market rate
$564,900
2
beds ∙
2
baths ∙
1,149
sqft
151 S Driftwood Bay # 109, Miramar Beach
See low rate
6.4% market rate
$435,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,766
sqft
908 Indian Prairie Dr, Mascoutah
See low rate
6.4% market rate
$349,900
2
beds ∙
1
baths ∙
1,008
sqft
16890 Banyon Dr, Fort Myers
See low rate
6.4% market rate
$408,000
5
beds ∙
2.5
baths ∙
2,640
sqft
1042 E Madera Grove Ln, Sahuarita
See low rate
6.4% market rate
...
389
390
391
...
...
388
389
390
391
392
...
Map