Filter
(1)
Save
14,044
homes near United States
Remove outline
14,044
homes near United States
$460,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,106
sqft
1244 SW Ermine Ave, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$550,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,078
sqft
5425 NW Edgewater Ave, Port Saint Lucie
See low rate
6.4% market rate
$1,350,000
4
beds ∙
3
baths ∙
3,031
sqft
2478 Turning Trail Rd # 1, Chula Vista
See low rate
6.4% market rate
$785,000
5
beds ∙
2.5
baths ∙
2,584
sqft
42022 Southern Hills Dr, Temecula
See low rate
6.4% market rate
$249,900
4
beds ∙
1.5
baths ∙
2,101
sqft
230 E Center St, Petersburg
See low rate
6.4% market rate
$539,000
6
beds ∙
4.5
baths ∙
3,327
sqft
9406 Ayscough Rd, Summerville
See low rate
6.4% market rate
$650,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,470
sqft
316 W Kalmia St, Fallbrook
See low rate
6.4% market rate
$325,000
2
beds ∙
1
baths ∙
674
sqft
333 Bluefish Dr # 102, Fort Walton Beach
See low rate
6.4% market rate
$425,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,334
sqft
116 Old Jackson Rd, Goose Creek
See low rate
6.4% market rate
$1,150,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,570
sqft
136 Rocky River Shores Dr, Rock Island
See low rate
6.4% market rate
$341,500
3
beds ∙
3
baths ∙
1,556
sqft
591 Creekwood Blvd, Troy
See low rate
6.4% market rate
$799,000
4
beds ∙
3
baths ∙
2,954
sqft
6043 Huntington Creek Blvd, Pensacola
See low rate
6.4% market rate
$395,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,560
sqft
2091 Line Dr, Lawrenceville
See low rate
6.4% market rate
$789,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,035
sqft
1201 Voltaire Dr, Lake Arrowhead
See low rate
6.4% market rate
$459,000
4
beds ∙
3.5
baths ∙
2,643
sqft
2808 Hardwick Rd, Edmond
See low rate
6.4% market rate
$270,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,634
sqft
3312 Ashton Dr, Moore
See low rate
6.4% market rate
$1,695,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,116
sqft
0 95, Ojai
See low rate
6.4% market rate
$1,895,000
5
beds ∙
4
baths ∙
4,330
sqft
701 Echelon Pl, Austin
See low rate
6.4% market rate
$859,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,970
sqft
625 Robertson Rd, Mc Leansville
See low rate
6.4% market rate
$349,900
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,856
sqft
3934 Knollwood, San Antonio
See low rate
6.4% market rate
$675,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,944
sqft
2816 SW 17th St, Fort Lauderdale
See low rate
6.4% market rate
$225,000
2
beds ∙
2
baths ∙
1,523
sqft
2307 Harris Henrietta Rd, Mooresboro
See low rate
6.4% market rate
$445,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,029
sqft
127 Oak Dr, Greer
See low rate
6.4% market rate
$725,000
3
beds ∙
2.5
baths ∙
2,881
sqft
129 Apple Farm Rd, Bakersville
See low rate
6.4% market rate
$1,375,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,640
sqft
117 Lake St, Brisbane
See low rate
6.4% market rate
$550,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,129
sqft
4197 E Navajo Dr, Cottonwood
See low rate
6.4% market rate
$225,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,248
sqft
116 Meadow Run Rd, Wellston
See low rate
6.4% market rate
$749,000
3
beds ∙
2
baths ∙
2,120
sqft
103 Neptune Ct, Ponte Vedra Beach
See low rate
6.4% market rate
$774,900
3
beds ∙
2
baths ∙
1,944
sqft
2707 Heredia Ln, Santa Maria
See low rate
6.4% market rate
$250,000
3
beds ∙
2
baths ∙
1,518
sqft
9921 Henna Ln, Fort Worth
See low rate
6.4% market rate
...
325
326
327
...
...
324
325
326
327
328
...
Map